Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56616
Stary 01.06.2012, 19:27
milosz napisał(a):Wyświetl post
Boże co za bełkot ... jasne, bo czołowe kluby w ligach zachodnich to zwalczają piłkarzy z innych krajów... Ta niechęć do tego co niepolskie w Wiśle jest tak żenująca że szkoda czasu na polemikę z tak poronionymi poglądami. No tak, bo świat idzie inną drogą a u nas ma być tylko polski grajdołek bez żadnych perspektyw na rozwój.

PS. Nic tylko dodać, Polska dla Polaków, Ziemia dla ziemniaków
Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem ?

W Wiśle potrzebni są dobrzy piłkarze (za określone pieniądze) , a nie zagraniczni czy polscy

Ze zdania, które cytowałem ( kolegi Po prostu Wiślak ) wynikało, że profesjonalny klub stawia na zagranicznych piłkarzy - to taka sama bzdura jak stawianie na zawodników krajowych.

Nie wiem czy da się jaśniej ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 01.06.2012 o godz. 19:40.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując