milosz napisał(a):

Boże co za bełkot ... jasne, bo czołowe kluby w ligach zachodnich to zwalczają piłkarzy z innych krajów... Ta niechęć do tego co niepolskie w Wiśle jest tak żenująca że szkoda czasu na polemikę z tak poronionymi poglądami. No tak, bo świat idzie inną drogą a u nas ma być tylko polski grajdołek bez żadnych perspektyw na rozwój.
PS. Nic tylko dodać, Polska dla Polaków, Ziemia dla ziemniaków
|
Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem

?
W Wiśle potrzebni są
dobrzy piłkarze (za określone pieniądze) , a nie
zagraniczni czy
polscy
Ze zdania, które cytowałem ( kolegi Po prostu Wiślak ) wynikało, że
profesjonalny klub stawia na
zagranicznych piłkarzy - to taka sama bzdura jak stawianie na zawodników krajowych.
Nie wiem czy da się jaśniej ....