Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 01.06.2012, 17:02
No więc tak podsumowując grę Wisłą.

Najlepsza paka na początek wdg mnie :

BR
Pareiko sprzedaż - 1mln euro,kupujemy Kelemena ~600 tys euro

ŚÓ
Chavez,Jaliens,Bunoza - sprzedaż
Najlepsi do sprowadzenia:
Mkoyan, Sadiqov(500 tys), Pazdan(150 tys), Shilla (wolny), do tego dochodzi solidny Czekaj.
Pazdan u mnie po 2 sezonach jest wart 2,5 mln euro ,wszystkie noty ponad 7.0 , Czekaj 2 mln.

LO
1. Saliou Ciss , Samuel Souprayen - dwóch świetnych lewych obrońców
2. Aleksander Lazevski - Partizan 110 tys euro
3. Amir Spahic - Śląsk 250 tys euro

PO
1. Nika Kvekveskiri - gruzin,świetny obrońca-kilkaset tys
2. Mateusz Słodowy - 140 tys.
3. Marko Jovanovic

ŚP

Rozgrywający :
Marco Verratti- po Fierro i Sanogo trzeci najlepszy transfer do zrobienia , po pół roku wygryzł Meliksona ze składu. Warto dać 2mln euro za niego.
Melikson- standardowo

Obrona :
Khaleem Hyland- 1,8 mln z Genku,bardzo solidny grajek.
Sobolewski,Wilk - można nimi grać ze 2 sezony.

DP
Kara-jedyny wybór

OPP
Małecki, Kasprzak(Garbarnia)
OPL
Kirm, Kupisz (Jaga)

N
Tutaj są 2 perełki - Yaya Sanogo i Carlos Fierro.
Sanogo- wypożyczamy na sezon,po czym w połowie proponujemy kontrakt. W pierwszym sezonie 25,w drugim 38 bramek.
Fierro - jak myślałem,że Sanogo jest świetny,to to co Fierro wyrabia przechodzi ludzie pojęcie. W 8 meczach LM 11 bramek.

Z takim duetem można śmiało pakować po 90 bramek w ekstraklasie w sezonie.
1 sezon -MP,PP, ćwierćfinał LM
2 sezon -MP,PP,półfinał LM
Tak więc skład u mnie po 2 sezonach wygląda w ten sposób
Kelemen- Ciss-Mkoyan-Pazdan-Kvekveskiri-Hyland-Verratti-Kirm-Małecki-Sanogo-Fierro
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.06.2012 o godz. 17:14.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując