|
Jaki telefon najlepszy polecacie ale zwykly klasyczny bez dotyku nie wysuwany cos typu nokia e52 bo szczerze mowiac nie moge nic lepszego od nokii znalezc :/
Nawet nie chodzi mi o cos lepszego tylko cos w stylu e52
Ostatnio edytowane przez OpEnTaNy : 02.06.2012 o godz. 17:44.
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie
|