Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56606
Stary 01.06.2012, 15:45
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post

młodzież nie była odpuszczana (np.: sprawa Świerczoka, sprowadzenie Rojewskiego, Kamińskiego),
Buahahahahaha kosmos - sprowadziliśmy Rojewskiego i Kamińskiego - no miazga. Dawno się tak nie uśmiałem. Skąd taki średni menago jak Valcx ma takich fanatycznych wyznawców

Walkę o Olkowskiego Valcx przegrał z Górnikiem Zabrze. To mi wystarczy. Taka właśnie była chęć wyławiania młodych zawodników.
Odpowiedz cytując