Po prostu Wiślak napisał(a):

młodzież nie była odpuszczana (np.: sprawa Świerczoka, sprowadzenie Rojewskiego, Kamińskiego),
|
Buahahahahaha kosmos - sprowadziliśmy Rojewskiego i Kamińskiego - no miazga. Dawno się tak nie uśmiałem. Skąd taki średni menago jak Valcx ma takich fanatycznych wyznawców
Walkę o Olkowskiego Valcx przegrał z Górnikiem Zabrze. To mi wystarczy. Taka właśnie była chęć wyławiania młodych zawodników.