thechris napisał(a):

Jirsak nie przedłuży. Całe szczęście. Ciekawe czy weźmie go Apoel Albo Real. Bo to równie realny kierunek.
|
Jeżeli nie doceniasz umiejętności Ilieva, Genkova czy Pareiko to chyba Tomek Jirsak powinien być w twoich oczach najlepszym z piłkarzy jacy występowali przy Reymonta w okresie ostatnich 5 lat? Zresztą zainteresowanie Apoelu i Realu nie jest przypadkowe.
Mówiąc poważnie Jirsak był piłkarzem od jednego rodzaju meczów. Na 5 najlepszych jego spotkań w Wiśle 4 były z Ruchem Chorzów i jedno z Legią z pamiętnego 4:0. Teraz trzeba będzie na Chorzowian znaleźć kogo innego :(