Szpen napisał(a):

|
zgadzam się w 100%. My tolerować nie musimy i nie powinniśmy, ale prawo mają, więc chcąc nie chcąc przejdą. Hanka powinna odmówić ze względów bezpieczeństwa, a jeśli nie może skierować marsz nad Wisłe, a nie po krakowskim czy centrum miasta.
|
Co mają ? jakie prawo ? Prawo to moga mieć u siebie w Rosji a nie w Polsce. Chyba, że pod rządami PO jesteśmy juz znowu Priwislanskim Krajem, bo wszystko na to wskazuje. Sa obywatelami obcego państwa i wjeżdżając do Polski na wize turystyczna mają się zachowywać jak turyści. Demo to moga sobie urządzać na Placu Czerwonym.
Jak czytam takie psychiczne wypowiedzi to nie wiem czy mam do czynienia z normalnymi ludźmi czy z jakimiś prowokatorami.
Sprawdź sobie to prawo tak. Jedź sobie do Izraela z kolegami typu AS82, załózcie sobie koszulki ze swastyką i ze spiewem przemaszerujcie przez Jerozolime. Wrócisz

to nam opowiesz o tym prawie.
Możesz tez w rocznicę zajęcia Kremla przez wojska polskie pojechać do Moskwy i tam też zrobić demonstrację. Wrócisz to nam opowiesz jak było. A potem bedziesz dopiero pisął podobne bzdety.