|
Czy moglibyście mi polecić program płatny najlepszy w swojej kategorii do magazynowania, fakturowania,kontaktu z klientem. Chodzi o to aby integrował się z allegro i sklepem internetowym, wysyłał emailem faktury pro forma, integrował się z kontem bankowym i wysyłał powiadomienia na email do klientów, przypomnienia, oferty, wysyłał mi smsy o dokonanych przelewach . posiadał opcje magazynowania towaru i księgowości. Wiem, że są takie programy ale jak byłem w sklepie komputerowym to facet sam nie wiedział jakie te programy mają funkcję. Cena do 2tyś mogę zapłacić za dożywotnią licencję ale musi mieć te wszystkie opcje.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
|