Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 01.06.2012, 13:38
Mam do czynienia z S2 niemal na codzień, choć to nie mój telefon. Jestem trochę znudzony Samsungami i TouchWiz, dlatego chciałbym generalnie odejść od Samsunga.
Najbardziej do mnie przemawia wykonanie Razr. Wydajność... w gry gram mało, a jeżeli już to typu Milionerzy czy Angry Birds . Domyślam się, że główna różnica w wydajności między S2 a Razr to właśnie gry (np. zamiast 30FPS będe miał 25). Jeżeli chodzi o interfejs - nie wyobrażam sobie aby były jakieś różnice między S2 a Razr. Chyba że się myle, miałeś może porównanie?

Czy przybliżanie stron internetowych oraz zdjęc w galerii nie laguje? Zauważyłem to na filmikach yt, jest znacza różnica między konkurencją a Motką (na niekorzyść).
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując