Wizard napisał(a):

Może któryś z forumowiczów posiada Motorolę Razr? Powoli przymierzam się do zmiany telefonu i coraz chętniej spoglądam ku tej Motce... Gdyby ktoś miał to byłoby fajnie jakby napisał o niej parę słów, jak ogólne wrażenia i jakieś wady/zalety z codziennego użytkowania
|
Bardzo dobry telefon ze świetnym ekranem Samsunga Super Amoled,telefon jest fajnie wykonany,bardzo cienki a w środku wydajny.
Od tygodnia jest już nowy model RAZER MAXX z rewolucyjną baterią 3300 mah,obecna cena ponad 2K ale spadnie bardzo szybko do około 1800 zł
W tej kwocie jednak lepszy jest Samsung Galaxy S2 ,choć gorzej wykonany
Na You Tube masz polskie recenzje tych telefonów zobacz obydwie i zdecyduj