Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 01.06.2012, 13:32
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Może któryś z forumowiczów posiada Motorolę Razr? Powoli przymierzam się do zmiany telefonu i coraz chętniej spoglądam ku tej Motce... Gdyby ktoś miał to byłoby fajnie jakby napisał o niej parę słów, jak ogólne wrażenia i jakieś wady/zalety z codziennego użytkowania
Bardzo dobry telefon ze świetnym ekranem Samsunga Super Amoled,telefon jest fajnie wykonany,bardzo cienki a w środku wydajny.
Od tygodnia jest już nowy model RAZER MAXX z rewolucyjną baterią 3300 mah,obecna cena ponad 2K ale spadnie bardzo szybko do około 1800 zł

W tej kwocie jednak lepszy jest Samsung Galaxy S2 ,choć gorzej wykonany

Na You Tube masz polskie recenzje tych telefonów zobacz obydwie i zdecyduj
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.06.2012 o godz. 13:38.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując