Może któryś z forumowiczów posiada Motorolę Razr? Powoli przymierzam się do zmiany telefonu i coraz chętniej spoglądam ku tej Motce... Gdyby ktoś miał to byłoby fajnie jakby napisał o niej parę słów, jak ogólne wrażenia i jakieś wady/zalety z codziennego użytkowania
