Bronex napisał(a):

|
Ze względu na pamięć o naszych rodakach którzy konali w tych wagonach w mękach nie mamy prawa tolerować komunistycznych symboli na naszych ulicach.
|
zgadzam się w 100%. My tolerować nie musimy i nie powinniśmy, ale prawo mają, więc chcąc nie chcąc przejdą. Hanka powinna odmówić ze względów bezpieczeństwa, a jeśli nie może skierować marsz nad Wisłe, a nie po krakowskim czy centrum miasta.