Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17463
Stary 01.06.2012, 12:17
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Ze względu na pamięć o naszych rodakach którzy konali w tych wagonach w mękach nie mamy prawa tolerować komunistycznych symboli na naszych ulicach.
zgadzam się w 100%. My tolerować nie musimy i nie powinniśmy, ale prawo mają, więc chcąc nie chcąc przejdą. Hanka powinna odmówić ze względów bezpieczeństwa, a jeśli nie może skierować marsz nad Wisłe, a nie po krakowskim czy centrum miasta.