Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56594
Stary 01.06.2012, 11:09
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Aktualnie zostajemy z:

Bramkarze: Pareiko*, Jovanić, Miśkiewicz*
Obrońcy: Głowacki, Chavez, Bunoza, Jovanović, Burliga, Czekaj, Jaliens, Nalepa, Skołorzyński, Kowalski
Pomocnicy: Sobolewski*, Małecki, Wilk, Kirm, Iliev, Garguła, Chrapek, Uryga, Brud
Napastnicy: Genkov, Quioto*, Boguski, Szewczyk(?), Kamiński (?)
* Kontrakty podobno negocjowane, ale jeszcze nie podpisane.

O ile obrona nie wygląda nie źle, podobnie jak obsada bramkarska jeżeli podpiszemy kontrakty z * o tyle im dalej w las tym coraz gorzej.

W najgorszym wypadku zostajemy z takim potencjalnie najsilniejszym składem:
Jovanić - Jovanović, Głowacki, Chavez, Burliga - Kirm, Wilk, Garguła, Małecki - Boguski, Genkov

I z takim PRZYKŁADOWO drugim składem:
WAKAT - Nalepa, Czekaj, Bunoza, Skołorzyński - Iliev, Brud, Uryga, Chrapek - Szewczyk, Kamiński

Niepokojące to, ale jeszcze nie zaczęło się okno transferowe, będziemy marudzić jeżeli wraz z rozpoczęciem się okresu przygotowawczego ta kadra się zmniejszy bądź uszczupli
Melikson widzę już twoim zdaniem ma inny klub No proszę a kontrakt miał niby do 2015 roku
No ale jak onet pisze że odchodzi to odchodzi, tylko jakoś klubu chyba nie podali ale to mało istotne co nie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.06.2012 o godz. 11:11.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując