Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17461
Stary 01.06.2012, 10:18
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A ty sobie przyszedłeś wytrzyć innymi gębę , żeby sobie udowodnić jakim jesteś wielkim patriotą ?
Wytrzeć AS-ie82. To po pierwsze.
Po drugie nie takim wielkim, metr i kilkadziesiąt centymetrów do tego kilkadziesiąt kilogramów, ale tak staram się dbać zarówno o mowę, jak i o Ziemię Ojczystą.
Dlatego też mam do Ciebie pytanie przeszkadza Ci sierp i młot, chefujara i inne symbole totalitarnego reżimu komunistycznego, który wymordował wiele setek tysięcy Polaków innych skazując na poniewierkę, niewoląc i zmuszając do katorżniczej pracy w łagrach Uważasz, że powinny być ścigane i karane osoby propagujące tą zbrodniczą ideologię na równi z inną zbrodniczą ideologią nazistowsko-hitlerowską?
Czy też masz na to wyj...e, jak to zwykło się mówić w kręgach lemingów