Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56588
Stary 01.06.2012, 10:18
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Przecież gawiedź chciała młodych Polaków, będziemy mieli młodych identyfikujących się z Wisłą piłkarzy a na bramce będzie kibic Wisły!!!!.

Gdzie są teraz Ci wszyscy obrońcy Polskości w Wiśle? Kudłaty robi dokładnie to co chcieliście?
Coz... problem Polskosci zawodnikow to byla jedna sprawa. Ale to ze mamy niekompetentych ludzi w klubie to drugie (fanow nie licze, bo nie do konca mozna bylo zrozumiec problem).

Polak, nie Polak - kazde moze sie identyfikowac z Wisla. Jak i rowniez fan moze identyfikowac sie z Polakiem jak i innym zagranicznym zawodnikiem. Ale brak promocjii i interkacji w tamtym sezonie doprowadzil do kompletnego baku przywiazania. Gdyby kibice czesciej sie spotykali z pilkarzami w roznych formach, to i mozna by bylo z zagranicznymi wytrzymac. Problemem bardziej byla ich ilosc, poniewaz taka interakcje mozna bylo zwiekszyc poprzez udzial Polskich zawodnikow ktorych bylo jak na lekarstwo. Wiec teraz zarzad robi kolejny blad i idzie w druga strone - byly jaki szrot ale zeby byl Polak.

Mauro byl jedna z najbardziej lubianych postaci. Dopoki Nikola gral, to samo. a Jirsak? Mowi po Polsku 5 lat tu jest, zaangazowania nigdy mu nie mozna bylo odmowic, wiec jesli chodzi o jego osobe to jak najabrdziej pozytywny zawodnik.
Odpowiedz cytując