Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56584
Stary 01.06.2012, 09:44
jova napisał(a):Wyświetl post
Albo o tym, że nie chcemy przepłacać i szukamy kogoś tańszego lub lepszego. Wszystko będzie jasne dopiero za 2-3 miesiące.
Nawet jakbysmy kogos lepszego znalezli, to on potrzebuje czasu na zgranie - w tym momencie mozna powiedziec juz ze nie mamy ZADNEGO zawodnika do srodka pola z inklinacja do gry ofensywnej. Jirsak out, Gula napewno out, i Melikson tez odejdzie.. Zalosna polityka transferowa...
Odpowiedz cytując