jova napisał(a):

|
Albo o tym, że nie chcemy przepłacać i szukamy kogoś tańszego lub lepszego. Wszystko będzie jasne dopiero za 2-3 miesiące.
|
Nawet jakbysmy kogos lepszego znalezli, to on potrzebuje czasu na zgranie - w tym momencie mozna powiedziec juz ze nie mamy ZADNEGO zawodnika do srodka pola z inklinacja do gry ofensywnej. Jirsak out, Gula napewno out, i Melikson tez odejdzie.. Zalosna polityka transferowa...