|
Senior Member
Offline
|
|
labtec napisał(a): 
no właśnie nie działa mi przez allplayera, szukam wersji .txt na necie ale nie mogę sobie poradzić.
także podbijam Panowie i Panie to pytanie;
Napisy do:
The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN
dziękuję
|
podbijam !
|
|