Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25635
Stary 01.06.2012, 09:30
labtec napisał(a):Wyświetl post
no właśnie nie działa mi przez allplayera, szukam wersji .txt na necie ale nie mogę sobie poradzić.

także podbijam Panowie i Panie to pytanie;


Napisy do:
The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN



dziękuję

podbijam !
Odpowiedz cytując