Grantar napisał(a):

|
Bednarz chyba nie jest głupkiem ...................
|
To nie ma znaczenia. On jest legionistą więc będzie robił krecią robotę. Jak przez przypadek uda mu się sprowadzić kogoś zajebistego jak Marcelo to będzie się mówiło, że to przez przypadek. Albo dla pozorów, że niby nie robi kreciej roboty więc jeden grajek przyjdzie przyzwoity. Ale generalnie będzie robił dla Wisły jak najgorzej bo jest legionistą i jak na legionistę z krwi i kości przystało. Ewentualnie jest głupkiem... co w sumie nie ma znaczenia. Pod pewnym względem jest to idealna osoba na tym stanowisku. Jak tylko z kadrą nie będzie się kibicom coś podobało to mają winnego podanego na tacy... łysy, legionista, być może głupek.
Wisła nie wierzy w słowa Meliksona
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Ta... Jak Kokoszka ich wykiwał to też nie wierzyli w to co się dzieje. To już chyba syndrom Kafarskiego, który miesiąc po spadku twierdził, że jeszcze nie spadli. Na R22 zaczynają podobnie bredzić.