Bronex napisał(a):

Co do kacapskich marszów i symboli komunistycznych. Mnie już nic nie zdziwi!!! Pewnie Ci z "kolorowej niepodległej" i ci "dymający orła białego" będą szli pierwsi na czele pochodu!!! Przed wojną w IIRP to cała "Krytyka polityczna" jedyny lokal jaki by dostała od władz to spacerniak w Berezie Kartuskiej i Kostka-Biernackiego jako "wydawcę" .
PS. I nie piszcie ,że w Berezie siedzieli też endecy bo było ich tylko paru. Bereza była z założenia dla komuchów.
|
Proponuję ,żebyś wprowadził cenzure ,tą na wzór PRLu ,tylko taką po drugiej stronie bieguna , nie bedzie mieć można innych poglądów niż ty , nie bedzie można wydawać różnorodnej prasy , beda organizacje do cenzurowania ksiazek ,a najlepiej wprowadz Święta Inkwizycje ,która bedzie ludzi palić na stosach .
PS
sorry ,że pisze post pod postem ,ale nei wiem jak na tym forum zacytować z kilku postów naraz