|
Mistrzem czyszczenia składu to niewątpliwie Jacek jest. Nie przypominam sobie natomiast by był chociaż niezły w uzupełnianiu go wartościowym materiałem. Zwolnić, zesłać do rezerw, zniechęcić, itd. jest bardzo łatwo, gorzej jest samemu znaleźć i sprowadzić kogoś kto z miejsca stanie się wartościowym wzmocnieniem. Chyba, że Wisła od tego sezonu zrywa z takim sposobem myślenia i skupi się na ogrywaniu młodych. Mistrzostwem to raczej się nie skończy takie optymistyczne odmładzanie.
|