Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56579
Stary 01.06.2012, 09:07
No właśnie - to BYŁBY dobry ruch, jeśli na jego miejsce byłby lepszy zawodnik.
Póki co nic o takim transferze nie słychać, czyli ruch jest co najwyżej ... niewiadomy z tendencją w kierunku -> głupi.
Chcę się też odnieść do komentarzy o niestabilnej polityce kadrowej w Wiśle - nic bardziej błędnego. Polityka transferowa jest niezwykle stabilna i konsekwentnie realizowana co najmniej od czasów Kasperczaka.
Sukces w rozgrywkach powoduje wyprzedaż.
Porażka w rozgrywkach powoduje wyprzedaż.
Esencja stabilności po prostu.
Odpowiedz cytując