|
No właśnie - to BYŁBY dobry ruch, jeśli na jego miejsce byłby lepszy zawodnik.
Póki co nic o takim transferze nie słychać, czyli ruch jest co najwyżej ... niewiadomy z tendencją w kierunku -> głupi.
Chcę się też odnieść do komentarzy o niestabilnej polityce kadrowej w Wiśle - nic bardziej błędnego. Polityka transferowa jest niezwykle stabilna i konsekwentnie realizowana co najmniej od czasów Kasperczaka.
Sukces w rozgrywkach powoduje wyprzedaż.
Porażka w rozgrywkach powoduje wyprzedaż.
Esencja stabilności po prostu.
|