jova napisał(a):

|
Albo o tym, że nie chcemy przepłacać i szukamy kogoś tańszego lub lepszego.
|
Czyli do tej pory za Jirsaka przeplacalismy ? 5 lat przeplacania ? Brawo Jacek
jova napisał(a):

|
Wszystko będzie jasne dopiero za 2-3 miesiące.
|
Moim zdaniem wrecz przeciwnie, nie bedzie nic wiadomo (znaczy bedzie wiadomo ze jest zle), za 2 -3 miechy nadal bedziemy testowac zawodnikow (jesli nei z pola to napewno bramkarzy) + klub zawsze moze powiedziec ze nie gramy w pucharach, a zawodnicy ktorzy sa w zupelnosci wystarcza, przeciez Wisla walczy tylko w lidze.
Grantar napisał(a):

|
Bednarz chyba nie jest głupkiem ...................
|
Chyba nie.....