Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56575
Stary 01.06.2012, 08:56
jova napisał(a):Wyświetl post
Albo o tym, że nie chcemy przepłacać i szukamy kogoś tańszego lub lepszego.
Czyli do tej pory za Jirsaka przeplacalismy ? 5 lat przeplacania ? Brawo Jacek

jova napisał(a):Wyświetl post
Wszystko będzie jasne dopiero za 2-3 miesiące.
Moim zdaniem wrecz przeciwnie, nie bedzie nic wiadomo (znaczy bedzie wiadomo ze jest zle), za 2 -3 miechy nadal bedziemy testowac zawodnikow (jesli nei z pola to napewno bramkarzy) + klub zawsze moze powiedziec ze nie gramy w pucharach, a zawodnicy ktorzy sa w zupelnosci wystarcza, przeciez Wisla walczy tylko w lidze.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Bednarz chyba nie jest głupkiem ...................
Chyba nie.....
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując