Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56573
Stary 01.06.2012, 08:40
Fakt że nie stać nas na Jirsaka świadczy o tym że stan kasy jest fatalny. Melikson raczej nie "chlapną" w wywiadzie dla rodzimej prasy. Nawet Bednarz nie zaprzeczył że jest źle.
Oczywiście na forum 95% ludzi po prostu nie przyjmuje tego do wiadomości.
Od wielu lat jest tu, bardzo wielu specjalistów od inwestowania nie swoich pieniędzy. Też lubiłem grę SIM CITY, czy EUROBIZNES ten sam poziom ryzyka co pisanie na forum.

Wyprzedaż jest więc faktem i rzeczywiście strach zagląda w oczy jeśli chodzi o środkową linie ...
Zgadzam się, że w zasadzie mamy jednego pomocnika C Wilka (defensywnego pomocnika - Cezary nigdy nie będzie rozgrywającym)
Nie liczę Małeckiego - zanim chłopak zmądrzeje na tyle żeby nadawał się do Wisły osiągnie wiek niezdatny do grania na wysokim poziomie.
Młodzi pomocnicy nie zachwycają.
Jestem pewien że zgoda na odejście Jirsaka i Meliksona (wg mnie w tej chwili to błąd nawet od strony finansowej) wskazuje na to, że są dogadani jacyś inny pomocnicy.
Bednarz chyba nie jest głupkiem ...................
Ostatnio edytowane przez Grantar : 01.06.2012 o godz. 09:56.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując