Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56571
Stary 01.06.2012, 08:29
borys napisał(a):Wyświetl post
Jesli nie jestesmy w stanie dogadac sie pod wzgledem finansow z Jirsakiem(bo o co innego moglo chodzic) to, miej nas Panie Boze w opiece co to bedzie za druzyna.
Podejrzewam, że tu bardziej chodziło o chęci. Pewnie by go zostawili gdyby zdecydował się grać za worek ziemniaków. Zresztą on zawsze taką rolę pełnił a zarabiał przyzwoicie. W normalnych warunkach pochwalałbym tą decyzję. W normalnych - tzn takich gdybym miał pewność, że na jego miejsce przyjdzie nie gorszy zawodnik a tańszy. Na dzień dzisiejszy przestaje to być zabawne. Cóż, niby rozsądni wiedzieli co się szykuje ale mimo wszystko żal ogarnia jak się to widzi.
Odpowiedz cytując