tomB napisał(a):

i to jest dobry pomysł.Zamiast koljnego zaciągu niechcianych już na zachodzie rekonwalescentów (często rekonwalescentów) powinno sie szukac własnie takich młodych talentów.
Np. trafi Górniak do Ruchu,strzeli 10 bramek i cena zaraz 2 mln €