Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13895
Stary 01.06.2012, 08:05
Romeu Pereira dos Santos
http://www.transfermarkt.de/de/romeu...ler_28643.html
Kiedyś podobno był blisko przejścia do Wisły razem z Marcelo. Teraz jest wolnym zawodniikiem, widziałem go w 2,3 meczach we Fulminense było to lata temu jednak mogę napisać o nim, że to piłkarz świetny w rozegraniu, na boisku dużo biegał, petarda w nodze, brałbym go od razu jeśli jest zdrowy i prezentował jakaś normalną dyspozycje fizyczną w Grecji.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.06.2012 o godz. 08:15.
Odpowiedz cytując