Romeu Pereira dos Santos
http://www.transfermarkt.de/de/romeu...ler_28643.html
Kiedyś podobno był blisko przejścia do Wisły razem z Marcelo. Teraz jest wolnym zawodniikiem, widziałem go w 2,3 meczach we Fulminense było to lata temu jednak mogę napisać o nim, że to piłkarz świetny w rozegraniu, na boisku dużo biegał, petarda w nodze, brałbym go od razu jeśli jest zdrowy i prezentował jakaś normalną dyspozycje fizyczną w Grecji.