|
Trochę zaczyna się robić paranoiczna sytuacja. Ok, trzeba było przewietrzyć szatnię ale to zaczyna przypominać wyprzedaż w media markcie. Zostaną puste półki.
Nie twierdzę, że na Czechu można było opierać nową Wisłę ale na tą chwilę właściwie nie mamy jak złożyć nawet drużyny futsalowej.
To, że jedni odchodzą jest normalne i potrzebne ale na tą skalę z tym dyrektorem sportowym, z tym rozeznaniem rynku i bez kasy chyba faktycznie szykuje się nam ambitna drużyna samych walecznych. Tylko czy nie będzie to poziom Kolejarza Stróże?
|