Normalnie jaja.Nie potrafili podpisać z Jirsakiem,to ile on chciał zarabiać ,kurna 300 tys euro, 200, 150 tys

. Nie podpisali bo myśleli że znajdą nastepnego jelenia co zgodzi się na obnizke zarobków....ale spokojnie Tomas znajdzie sobie porządny klub, bez niczyjej łaski.