Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56565
Stary 01.06.2012, 07:23
Normalnie jaja.Nie potrafili podpisać z Jirsakiem,to ile on chciał zarabiać ,kurna 300 tys euro, 200, 150 tys. Nie podpisali bo myśleli że znajdą nastepnego jelenia co zgodzi się na obnizke zarobków....ale spokojnie Tomas znajdzie sobie porządny klub, bez niczyjej łaski.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując