dynek.pl napisał(a):

Nie żeby bym jakimś dużym zwolennikiem pozostania Tomasa w Wiśle jednak sytuacja w środkowej strefie staję się co raz bardziej niepokojąca.
Odchodzi Tomas, Nunez, pewnie Garguła, Sobol nie podpisany oraz jego dyspozycja to znak zapytania, Melikson publicznie deklaruje odejście.
Na ten moment Czarek Wilk jest naszym jedynym środkowym pomocnikiem który gwarantuje jakiś poziom. Nie widziałem Chrapka jednak wiem że I ligia to już całkowita kopanina a naszego Gerrarda nie liczę w tej klasyfikacji.
Nie są to piłkarze z gatunku tych nie do zastąpienia jednak nie wiem czy uda się znaleźć lepszych lub chociaż porównywalnych. Osobiscie marzy mi się jakiś południowiec pokroju Cantoro, który będzie zawsze chciał piłkę do gry i potrafił ją jeszcze jakoś w miarę rozegrać.
Kiedys newsy o przyjściu Marcelo do nas i goscia Romeu wypłynęły jednocześnie:
teraz jest bez klubu:
http://www.transfermarkt.de/de/romeu...ler_28643.html 