Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17453
Stary 01.06.2012, 06:45
Dlatego trwa od lat medialna hodowla takich tępaków, po to wycina się historię w szkołach. Młody człowiek, który kończy szkołę i nie ma pracy ma się nie zastanawiać dlaczego ? tylko emocjonować się kolejnymi odcinkami X Faktora, Must Be The Music, Mam Talent i tańczyć, tańczy, tańczyć w kółko lub śpiewać. Oczywiście głosować tak jak mu w mediach zasugerują i klaskać na widok swojego premiera.