cfa napisał(a):

|
Pamiętasz czasy kiedy przychodził do Wisły Jirsak ? Miał łatkę wielkiego talentu, następcy Nedveda..
|
Chyba przesadzasz - od początku było wiadomo, że nie jest to zawodnik zbyt kreatywny. Staty miał bardziej jak defensywny pomocnik.
Tak czy siak Tomas odchodzi i moim zdaniem jest to kolejne oslabienie ->
http://www.90minut.pl/news/189/news1...i-z-Wisly.html
Bo w tym momencie byl za darmo, sam chciał zostać, a po 5 latach tutaj był już prawie Wiślakiem - przynajmniej czuł klimat

Co do umiejętności pilkarskich to pilke prosto potrafil kopać, był prawdziwym profesjonalistą bo nie obrażał się na siedzenie na ławie tygodniami i nie obrażał się jak miał grać na różnych pozycjach.
Idealny 12-13 zawodnik - rezerwowy dający pokrycie na kilku pozycjach.