Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56561
Stary 01.06.2012, 06:39
cfa napisał(a):Wyświetl post
Pamiętasz czasy kiedy przychodził do Wisły Jirsak ? Miał łatkę wielkiego talentu, następcy Nedveda..
Chyba przesadzasz - od początku było wiadomo, że nie jest to zawodnik zbyt kreatywny. Staty miał bardziej jak defensywny pomocnik.

Tak czy siak Tomas odchodzi i moim zdaniem jest to kolejne oslabienie -> http://www.90minut.pl/news/189/news1...i-z-Wisly.html

Bo w tym momencie byl za darmo, sam chciał zostać, a po 5 latach tutaj był już prawie Wiślakiem - przynajmniej czuł klimat Co do umiejętności pilkarskich to pilke prosto potrafil kopać, był prawdziwym profesjonalistą bo nie obrażał się na siedzenie na ławie tygodniami i nie obrażał się jak miał grać na różnych pozycjach.
Idealny 12-13 zawodnik - rezerwowy dający pokrycie na kilku pozycjach.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując