Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17452
Stary 01.06.2012, 01:10
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady!!! Myślisz ,że kacapy będą się pytać czy ktoś jest Polakiem czy lemingiem? I dopiero wtedy będą tłuc i rozrabiać? Ot dobre!!! "izwinitie pażalusta . Wy lieming ili palijak?"

Chociaż w sumie możesz mieć rację. Lemingi pewnie radośnie przyłączą się do tego kloacznego pochodu kacapów jako swoisty rodzaj groopies !!!
Więc właśnie, sądzisz, że taki AS82 bądź Szpen mają coś przeciwko temu?
Sądzisz, że tego typu lemingów jest mało Przyjrzyj się tekstowi, który przytoczyłem, rzecznik "pięknego
Radzia" nie widzi przeciwskazań przeciwko noszeniu takich symboli na koszulce, pewnie sam by taką ubrał. Skoro urzędas ministerstwa III RP tak twierdzi, to czego Ty właściwie oczekujesz od lemingów
Czego Ty oczekujesz od nich skoro urzędnicy państwowi nie potrafią reagować kiedy obraża się Kraj, którego nie tylko są obywatelami, ale który reprezentują, jak choćby parę dni temu durnie się uśmiechający Rotfeld, kiedy Obama mówił o "polskich obozach śmierci" Czego my właściwie oczekujemy
Dla takich lemingów to są wytyczne postępowania. Schylić łeb i udawać, że to deszcz pada kiedy plują w twarz.