Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17451
Stary 01.06.2012, 00:19
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko, że jak ubiorą koszulki z sierpem i młotem, to raczej to nie lemingi przeciwko nim staną...
Dobrze wiedzą jak nas "wziąć pod włos"

http://fakty.interia.pl/swiat/news/r...icow,1804257,4


ja pi...lę oni chyba rzeczywiście chcą, żeby wkrótce ludzie zaczęli ze swastykami na koszulkach paradować
Bez przesady!!! Myślisz ,że kacapy będą się pytać czy ktoś jest Polakiem czy lemingiem? I dopiero wtedy będą tłuc i rozrabiać? Ot dobre!!! "izwinitie pażalusta . Wy lieming ili palijak?"

Chociaż w sumie możesz mieć rację. Lemingi pewnie radośnie przyłączą się do tego kloacznego pochodu kacapów jako swoisty rodzaj groopies !!!
Ostatnio edytowane przez Bronex : 01.06.2012 o godz. 00:26.