Bez przesady!!! Myślisz ,że kacapy będą się pytać czy ktoś jest Polakiem czy lemingiem? I dopiero wtedy będą tłuc i rozrabiać? Ot dobre!!! "izwinitie pażalusta . Wy lieming ili palijak?"
Chociaż w sumie możesz mieć rację. Lemingi pewnie radośnie przyłączą się do tego kloacznego pochodu kacapów jako swoisty rodzaj groopies !!!