KaSzTaN napisał(a):

|
Chu* z punktami, zrobilismy mistrzostwo bo jednym wielkim rozje** zespolu,
|
Porównaj sobie składy z sezonu 2006/07 i 2007/08.
KaSzTaN napisał(a):

|
a pozniej osiagnelismy 2 najlepszy wynik na arenie europejskiej odkad przyszedl Cupial!
|
milosz napisał(a):

|
Twój tekst Towarzysz Generał to czysta demagogia , liczy się nie ile punktów zdobywa się w lidze tylko jakie cele się dzięki nim uzyskuje. W ciągu pół roku ekipa RM i SV zdobyła tytuł MP i w pucharach europejskich osiągnięty został najlepszy wynik od 9 lat, od 9 lat , jak można pisać że nic nie osiągnięto ..co to za brednie ...
|
Mówienie "zrobiliśmy mistrzostwo" i "osiągnęliśmy 2 najlepszy wynik na arenie europejskiej odkąd przyszedł Cupiał" w kontekście tego jak te sukcesy osiągaliśmy jest śmieszne.
KaSzTaN napisał(a):

|
Ale co wy od Stana chcecie? Kasy mu kompletnie nie dawali to co gosc mial zrobic?
|
Za to Bednarz dostawał po 100 mln euro na okienko i 2 mld euro rocznie na utrzymanie drużyny.
KaSzTaN napisał(a):

|
Wszystkie transfery gotowkowe albo bardzo dobre albo dobre, zwlaszcza ceny jakie Wisla zaplacila za danych pilkarzy - Melikson za 600 tys euro, do sprzedania za 3mln, Genkov za 700 tys euro (ten transfer taki sobie, ale inna sprawa ze zaden trener poki co nie wykorzystal naprawde jego potencjaly i nie byl w stanie ustawic pod niego taktyki), Jovanovic 400 tys (o ile mniej kontuzji bedzie miec, to naprawde pociecha z niego bedzie wielka), Chavez 200 tys euro (jak umowa jest zrobiona, nikt nie wie, ale za takiego zawodnika mega tanio).
|
Strasznie mieszasz kwoty, ale mniejsza z tym. Bednarz sprowadził Marcelo (za darmo, odszedł za ponad 3 mln euro /+ klauzule podobno/), czy Diaza (sprowadzony za ok. 300 tysięcy euro, sprzedany za 800 tysięcy). Finansowo lepiej wyjdziemy na polityce Bednarza. Z Jovanovicia pociechy nie będzie, bo w piłkę grać nie potrafi.
KaSzTaN napisał(a):

|
Mial Stan kilka innych transferow przygotowanych ale Rada nie dala zgody...
|
Kluvi napisał(a):

|
gdyby go w lato nie blokowano doczekalibyśmy się innych zawodników niż przyszli, ale znów mało kto pamięta że gdy transfery były niemal dogadane, p Cupiał wpuścił do rady swojego chłopka który miał wprowadzić cięcia i przez to mieliśmy tyle wypożyczeń a nie transferów. Więc tak na prawdę możliwości Stana nie poznaliśmy do końca..
|
Za to Bednarz pstryka palcem i Cupiał wraca z wakacji osobiście przyklepać transfer dowolnego piłkarza.
milosz napisał(a):

|
A co zostaje po Stanie, kasa z pucharów oraz Genkow, Melikson i Jovanović bo to są jedyne transfery za gotówkę i każdego z nich można sprzedać z zyskiem inni piłkarze przychodzili z kartą w ręku lub w formie wypożyczeń. (jest jeszcze tanio wynegocjowany Chavez).
|
Fakt, zapomniałem, że piłkarze sprowadzeni przez Holendra grają za darmo. Mój błąd.
milosz napisał(a):

To gloryfikowanie nieudacznika Bednarza jest w istocie komiczne bo jego transfery poza Marcelo było kompromitujące i nie wzmacniały wartości drużyny, a do dziś nie wiemy jak pozbyć sie Kirma (choć ten miał jakieś przebłyski, ale teraz to tylko cień zawodnika) czy Garguły, dobrze że chociaż po 5 latach Jirsakowi sie kończy kontrakt , piłkarzowi co kosztował Wisłę tyle co Melikson, w sumie transfer Jirsaka to Bednarz w pigułce, to kwintesencja jego dyletanctwa.
Sprawa jest dość prosta Bednarz to dyletant, zaś Valckx, popełniał błędy ale był o lata świetlne lepszy od łysego legionisty, więc skąd ten fanklub Bednarza, a bo to ..Polak ..a Valckx to nie-Polak, innego argumentu aby gloryfikować Bednarza i bezmyślnie atakować Valckx'a nie ma.
|
To gloryfikowanie nieudacznika Valckxa jest w istocie komiczne bo jego transfery poza Meliksonem było kompromitujące i nie wzmacniały wartości drużyny, a do dziś nie wiemy jak pozbyć się Jaliensa
(choć ten miał jakieś przebłyski, ale teraz to tylko cień zawodnika), dobrze że chociaż Lameyowi skończył się kontrakt, w sumie transfer Jaliensa to Valckx w pigułce, to kwintesencja jego dyletanctwa.
Sprawa jest dość prosta Valckx to dyletant, zaś Bednarz, popełniał błędy ale był o lata świetlne lepszy od łysego Holendra, więc skąd ten fanklub Valckxa, a bo to ..z zagranicy ..a Bednarz to Polak, innego argumentu aby gloryfikować Valckxa i bezmyślnie atakować Bednarza nie ma.
Ludzi nie potrafiących czytać ze zrozumieniem i/lub niezaznajomionych z pojęciem ironii informuje, że moje posty nie mają na celu udowodnienie, że Bednarz jest lepszy od Valckxa, tylko wyśmianie głupoty ludzi zakochanych w Stanie oraz skończenia z oblewaniem gównem Łysego z absurdalnych powodów. Krytykujmy Bednarza, ale sensownie.