Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56553
Stary 31.05.2012, 22:43
po 1 on nas nie zostawił, z resztą nie wiadomo co z nim jest ma umowę do końca czerwca czy jakoś tak, po 2 gdyby go w lato nie blokowano doczekalibyśmy się innych zawodników niż przyszli, ale znów mało kto pamięta że gdy transfery były niemal dogadane, p Cupiał wpuścił do rady swojego chłopka który miał wprowadzić cięcia i przez to mieliśmy tyle wypożyczeń a nie transferów. Więc tak na prawdę możliwości Stana nie poznaliśmy do końca..


Odpowiedz cytując