|
po 1 on nas nie zostawił, z resztą nie wiadomo co z nim jest ma umowę do końca czerwca czy jakoś tak, po 2 gdyby go w lato nie blokowano doczekalibyśmy się innych zawodników niż przyszli, ale znów mało kto pamięta że gdy transfery były niemal dogadane, p Cupiał wpuścił do rady swojego chłopka który miał wprowadzić cięcia i przez to mieliśmy tyle wypożyczeń a nie transferów. Więc tak na prawdę możliwości Stana nie poznaliśmy do końca..
|