Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56551
Stary 31.05.2012, 22:40
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko przypomnę, że za Bednarza zdobywaliśmy 77 i 64 pkt w lidze, a za Stana nie doczłapaliśmy nawet do 60 (co powinno być granicą przyzwoitości). Do tego liga obniża swój poziom, więc powinno być łatwiej.

Krótko mówiąc nie gloryfikujcie tak Valckxa, bo jakiś spektakularnych sukcesów za jego kadencji nie odnieśliśmy. Nie żeby Bednarz był lepszy, ale Holender zostawił nas z gołą dupą na wietrze, a niektórzy chcą go pod skorupką całować.
Chu* z punktami, zrobilismy mistrzostwo bo jednym wielkim rozje** zespolu, a pozniej osiagnelismy 2 najlepszy wynik na arenie europejskiej odkad przyszedl Cupial! Ale co wy od Stana chcecie? Kasy mu kompletnie nie dawali to co gosc mial zrobic? Wszystkie transfery gotowkowe albo bardzo dobre albo dobre, zwlaszcza ceny jakie Wisla zaplacila za danych pilkarzy - Melikson za 600 tys euro, do sprzedania za 3mln, Genkov za 700 tys euro (ten transfer taki sobie, ale inna sprawa ze zaden trener poki co nie wykorzystal naprawde jego potencjaly i nie byl w stanie ustawic pod niego taktyki), Jovanovic 400 tys (o ile mniej kontuzji bedzie miec, to naprawde pociecha z niego bedzie wielka), Chavez 200 tys euro (jak umowa jest zrobiona, nikt nie wie, ale za takiego zawodnika mega tanio). Mial Stan kilka innych transferow przygotowanych ale Rada nie dala zgody...
Odpowiedz cytując