jak dla mnie Bednarz and Probierz moga byc w trojce, czy nawet mistrza zdobyc, ale w rozgrywkach europejskich sie skompromitują

jak czytam ze Bednarz nie jest zly, to ciekawe czemu przez 3 lata nigdzie nie pracowal
Probierz nie lepszy, mag polskiej mysli szkoleniowej