Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56548
Stary 31.05.2012, 21:55
jak dla mnie Bednarz and Probierz moga byc w trojce, czy nawet mistrza zdobyc, ale w rozgrywkach europejskich sie skompromitują
jak czytam ze Bednarz nie jest zly, to ciekawe czemu przez 3 lata nigdzie nie pracowal
Probierz nie lepszy, mag polskiej mysli szkoleniowej

Odpowiedz cytując