Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56541
Stary 31.05.2012, 20:42
milosz napisał(a):Wyświetl post
No tak jova, Niedzielan , Garguła sprawdzili się w Wiśle i w sumie Bedarz to miał same super transfery, to się nazywa "czarny humor , hahaha, to forum jednak potrafi rozbawić .
Nie chodziło mi o to, że się sprawdzili. Moim zdaniem nie ma większych podstaw, by nazwać ich osłabieniami lub niewypałami. O takim a nie innym przebiegu ich karier zadecydowały czynniki losowe. Ich sprowadzenie nie było błędem Bednarza.
"W sumie Bedarz to miał same super transfery"? A gdzie ja niby coś takiego zasugerowałem?
Ostatnio edytowane przez jova : 31.05.2012 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując