milosz napisał(a):

No tak jova, Niedzielan , Garguła sprawdzili się w Wiśle i w sumie Bedarz to miał same super transfery, to się nazywa "czarny humor , hahaha, to forum jednak potrafi rozbawić .
|
Nie chodziło mi o to, że się sprawdzili. Moim zdaniem nie ma większych podstaw, by nazwać ich osłabieniami lub niewypałami. O takim a nie innym przebiegu ich karier zadecydowały czynniki losowe. Ich sprowadzenie nie było błędem Bednarza.
"W sumie Bedarz to miał same super transfery"? A gdzie ja niby coś takiego zasugerowałem?