Pablo84 napisał(a):

Powiem tak: jeśli chodzi o fakty dotyczące współpracy z służbami PRL: Waltera, Wejherta czy Solorza to artykuł podaje zdarzenia które są bezsprzeczne. Sprawa "Stokrotki" nie jest tak jednoznaczna ale bardzo prawdopodobna (biorąc po uwagę że jej ojciec pracował wPRL-owskim MSW; to fakt). Generalnie raport Macierewicza wskazywał że kilkudziesięciu dziennikarzy TVN, Polsatu i TVP miało związki ze służbami.
Jeśli chodzi o: iluminatów, masonów, komisja trójstronne itp to dla mnie to osobiście są bzdury; tzn: jest bezsprzeczne że masoni działają (i moim zdaniem robią bardzo dużo złego) ale wszelkie te pomysły o "rządzeniu światem" , "ustalaniu historii" itp to moim zdaniem fikcja. Zapewne bardzo by chcieli aby tak było ale chcieć nie znaczy móc.