Bronex napisał(a):

|
[...]A propos obstawy to Witek Gadowski już napisał ,że jego koledzy moskiewscy informowali go ,że większość "tych kibiców" to nim wsiądzie do pociągu ściągnie mundury specnazu ,OMON-u i czego tam jeszcze!!! Putin funduje bilety!! Parę pociągów bojówkarzy przyślą!!! Jak r o z p i e r d o lą pół Warszawy parę lemingoidalnych ryjów obiją to może się co poniektórym PO-lactwu oczy otworzą. Jedno jest pewne ja na tę inwazję jestem przygotowany!!!
|
Tak, tylko, że jak ubiorą koszulki z sierpem i młotem, to raczej to nie lemingi przeciwko nim staną...
Dobrze wiedzą jak nas "wziąć pod włos"
http://fakty.interia.pl/swiat/news/r...icow,1804257,4
Marcin "kretyn" Bosacki napisał(a):
|
[...] Rzecznik polskiego MSZ Marcin Bosacki podał w czwartek, że polska ambasada w Moskwie poinformowała stronę rosyjską, iż zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem symbolika komunistyczna (np. na ubraniach) nie jest przedmiotem sankcji karnych. [...]
|
ja pi...lę oni chyba rzeczywiście chcą, żeby wkrótce ludzie zaczęli ze swastykami na koszulkach paradować

