Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17443
Stary 31.05.2012, 20:04
Bronex napisał(a):Wyświetl post
[...]A propos obstawy to Witek Gadowski już napisał ,że jego koledzy moskiewscy informowali go ,że większość "tych kibiców" to nim wsiądzie do pociągu ściągnie mundury specnazu ,OMON-u i czego tam jeszcze!!! Putin funduje bilety!! Parę pociągów bojówkarzy przyślą!!! Jak r o z p i e r d o lą pół Warszawy parę lemingoidalnych ryjów obiją to może się co poniektórym PO-lactwu oczy otworzą. Jedno jest pewne ja na tę inwazję jestem przygotowany!!!
Tak, tylko, że jak ubiorą koszulki z sierpem i młotem, to raczej to nie lemingi przeciwko nim staną...
Dobrze wiedzą jak nas "wziąć pod włos"

http://fakty.interia.pl/swiat/news/r...icow,1804257,4

Marcin "kretyn" Bosacki napisał(a):
[...] Rzecznik polskiego MSZ Marcin Bosacki podał w czwartek, że polska ambasada w Moskwie poinformowała stronę rosyjską, iż zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem symbolika komunistyczna (np. na ubraniach) nie jest przedmiotem sankcji karnych. [...]
ja pi...lę oni chyba rzeczywiście chcą, żeby wkrótce ludzie zaczęli ze swastykami na koszulkach paradować
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 31.05.2012 o godz. 20:27.