milosz napisał(a):

Singlar, Łobodzinsk, Ćwielong, Diaz, Jirsak , hahahaha !!!!!! No super piłkarze ....
Poza Marcelo u Bendarza same niewypały.
Pareiko, Siwakow, Melikson, Genkow i ... co nie widać różnicy !?
|
Znowu zmieniasz temat. Twierdzisz że..
A zresztą nieważne. Żyj sobie w tym świecie uwielbienia do Valckxa. Szkoda mi spędzać wieczoru na walkę z wiatrakami.
PS. Tego wyśmiewanego Diaza nieomylny Valckxa też sobie ściągnął. Więc może skasuj go bo nie pasuje do towarzystwa.
PS2. Ide o zakład że będziemy w trójce w przyszłym sezonie. Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt. Liczę że mnie nie zawiedziesz skoro jesteś taki pewny swoich apokaliptycznych wizji. Cytowanie Markusa mogłeś sobie darować. On swego czasu też zarzekał się że przyjście Valckxa to początek wyprzedaży zespołu. Nie przypominam sobie żeby uderzył się w pierś tylko dalej kontynuuje swój marsz narzekania na wszystko co jest związane z Wisła.