milosz napisał(a):

Co do Bednarza i tego co zrobił w kontekście bieżącej rundy to było już tyle razy tu pisane że sam sobie poszukaj.
Apoel okazał się mocną drużyną więc niby jaka to wtopa !?7 Miejsce w lidze to zmiany trenerów, praca Probierza, zdemotywowanie piłkarzy w trakcie sezonu miedzy innymi przez Bednarza i kilka innych czynników też nie chce mi sie tego powtarzać , w sumie radze przeglądnąć wątek a nie wracać do tego samego setny raz..
Transfery Valkx'a wzmacniały Wisłę w większości piłkarzy przez niego sprowadzonych , u Bednarza było dokładnie odwrotnie z wyjątkiem jednego zawodnika reszta to były per salto osłabienia.
Wpływ Benarza na MP był niemal zerowy, bo zawdzięczamy je piłkarzom z którymi nic wspólnego Twój Idol Bednarz nie miał, a wpływ zawodników Valckx'a na MP był decydujący.
Już samo porównywanie Bednarza z Valckxem jest wystarczająco komiczne że ciągniecie tego tematu jest bezcelowe.
|
Ok, to mi wystarczy. Nie masz żadnych argumentów na wytaczane przez mnie tezy tylko zbywasz je ogólnikami albo tekstami typu "sam sobie znajdź", "było już mówione", "przecież to oczywiste" itd itp.
A twoje wstawki typu "Twój Idol Bednarz" są dziecinne. Mogłeś je sobie darować.
PS. W momencie przyjścia Bednarza Wisła była na 6 miejscu w tabeli. Faktycznie. Wszystko złe w ten sezonie zaczęło się w dniu jego przyjścia. Do tego dnia wszystko szło zgodnie z planem.