Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56527
Stary 31.05.2012, 19:25
mr_kwolf :

Co do Bednarza i tego co zrobił w kontekście bieżącej rundy to było już tyle razy tu pisane że sam sobie poszukaj.

Apoel okazał się mocną drużyną więc niby jaka to wtopa !?7 Miejsce w lidze to zmiany trenerów, praca Probierza, zdemotywowanie piłkarzy w trakcie sezonu miedzy innymi przez Bednarza i kilka innych czynników też nie chce mi sie tego powtarzać , w sumie radze przeglądnąć wątek a nie wracać do tego samego setny raz..

Transfery Valkx'a wzmacniały Wisłę w większości piłkarzy przez niego sprowadzonych , u Bednarza było dokładnie odwrotnie z wyjątkiem jednego zawodnika reszta to były per salto osłabienia.

Wpływ Benarza na MP był niemal zerowy, bo zawdzięczamy je piłkarzom z którymi nic wspólnego Twój Idol Bednarz nie miał, a wpływ zawodników Valckx'a na MP był decydujący.

Już samo porównywanie Bednarza z Valckxem jest wystarczająco komiczne że ciągniecie tego tematu jest bezcelowe.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.05.2012 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując