Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56526
Stary 31.05.2012, 19:18
milosz napisał(a):Wyświetl post
Pleciesz trzy po trzy, 3 transfery gotówkowe, (Melison, Genkow i Jovanović) i wszystkie całkiem, niezłe, wypożyczenia to konieczność, a polityka pod szybki wynik, to akurat broszka sponsora i taki jego prikaz.

Co do Lukasa to niby jak go miał zatrzymać, zamknąć na klucz !? Ot zwyczajnie można porównać szkolenie w PSV i w Wiśle młodzieży i temat upada. Stan wprowadził profesjonalizm, transfery gotowe na czas, zbudował sięć skautingu, szkoda jedynie że mógł pracować długofalowo, jak ktoś tego nie widzi ślepy jak kret i tyle.

Fakty typu MP2011 w pół roku i najlepszy wynik w europejskich pucharach są dość oczywiste i realne. Cóż, jednak jak ktoś jest ślepy na fakty...

A wpływ Probierza i Bednarza (choć w różnym stopniu) na 7 miejsce w lidze jest ewidentny i dyskusja na ten temat jest akurat jałowa.
Sieć scoutingu to się kilka lat buduje, jak Valckx taki szybki, to Bob Budowniczy przy nim to pan Heniek spod Tesco.

Valckx zdobył mistrzostwo Polski, a zaraz po tym trzeba było ściągać zawodników bo Cikosowi, Siwakowowi, Boukhariemu i Riosowi kończyły się kontrakty, na które przyszli kolejni wypożyczeni. Transfery może były na czas, ale niezbyt długi, więc polityka transferowa miała kierunek krótkoterminowy opierający się na krótkich kontraktach.

Wynik w pucharach? Jakby mnie interesował tylko wynik, to bym przyszedł w 90 minucie na stadion, sprawdził telebim i wrócił do domu. Niby w gruncie rzeczy wynik jest podobny do tego z 2002/2003, jednak który sezon będzie wspominany z większym rozrzewnieniem? No chyba ten Kasperczakowy. Taka perspektywa wskazuje, że rzeczony wynik nie jest najlepszy. Gra nie zachwycała i trzeba to jasno przyznać.
Odpowiedz cytując