milosz napisał(a):

Pleciesz trzy po trzy, 3 transfery gotówkowe, (Melison, Genkow i Jovanović) i wszystkie całkiem, niezłe, wypożyczenia to konieczność, a polityka pod szybki wynik, to akurat broszka sponsora i taki jego prikaz.
Co do Lukasa to niby jak go miał zatrzymać, zamknąć na klucz !? Ot zwyczajnie można porównać szkolenie w PSV i w Wiśle młodzieży i temat upada. Stan wprowadził profesjonalizm, transfery gotowe na czas, zbudował sięć skautingu, szkoda jedynie że mógł pracować długofalowo, jak ktoś tego nie widzi ślepy jak kret i tyle.
Fakty typu MP2011 w pół roku i najlepszy wynik w europejskich pucharach są dość oczywiste i realne. Cóż, jednak jak ktoś jest ślepy na fakty...
A wpływ Probierza i Bednarza (choć w różnym stopniu) na 7 miejsce w lidze jest ewidentny i dyskusja na ten temat jest akurat jałowa.
|
Sieć scoutingu to się kilka lat buduje, jak Valckx taki szybki, to Bob Budowniczy przy nim to pan Heniek spod Tesco.
Valckx zdobył mistrzostwo Polski, a zaraz po tym trzeba było ściągać zawodników bo Cikosowi, Siwakowowi, Boukhariemu i Riosowi kończyły się kontrakty, na które przyszli kolejni wypożyczeni. Transfery może były na czas, ale niezbyt długi, więc polityka transferowa miała kierunek krótkoterminowy opierający się na krótkich kontraktach.
Wynik w pucharach? Jakby mnie interesował tylko wynik, to bym przyszedł w 90 minucie na stadion, sprawdził telebim i wrócił do domu. Niby w gruncie rzeczy wynik jest podobny do tego z 2002/2003, jednak który sezon będzie wspominany z większym rozrzewnieniem? No chyba ten Kasperczakowy. Taka perspektywa wskazuje, że rzeczony wynik nie jest najlepszy. Gra nie zachwycała i trzeba to jasno przyznać.