milosz napisał(a):

Pleciesz trzy po trzy, 3 transfery gotówkowe, (Melison, Genkow i Jovanović) i wszystkie całkiem, niezłe, wypożyczenia to konieczność, a polityka pod szybki wynik, to akurat broszka sponsora i taki jego prikaz.
Co do Lukasa to niby jak go miał zatrzymać, zamknąć na klucz !? Ot zwyczajnie można porównać szkolenie w PSV i w Wiśle młodzieży i temat upada. Stan wprowadził profesjonalizm, transfery gotowe na czas, zbudował sięć skautingu, szkoda jedynie że mógł pracować długofalowo, jak ktoś tego nie widzi ślepy jak kret i tyle.
Fakty typu MP2011 w pół roku i najlepszy wynik w europejskich pucharach są dość oczywiste i realne. Cóż, jednak jak ktoś jest ślepy na fakty...
A wpływ Probierza i Bednarza (choć w różnym stopniu) na 7 miejsce w lidze jest ewidentny i dyskusja na ten temat jest akurat jałowa.
|
Bardzo tendencyjny post.
To wytłumacz mi jaki jest na to wpływ Bednarza? Bo widocznie jestem zbyt mało ogarnięty życiowo że nie potrafię tego dostrzec?
Ponadto czemu zauważasz tylko sukcesy Valckxa (mistrz i LE <mega fartowne nota bene>), a wtopy pomijasz (7 miejsce, Nikozja, dwa razy PP)?
W ogóle mówi się że Bednarz był zły bo zostawił po sobie spaloną ziemię. To co w takim razie zostawił po sobie Valckx?
PS. Piszesz MP w pół roku sugerując że pracę Stana należy liczyć od pierwszego okienka czyli zimy 2011. Czemu identycznie nie ocenisz Bednarza?