|
Moze i My jako kibice mamy wyjebane na Euro, ale na takie cos nie bedzie pozwolenia. Niech no tylko ruskie scierwo ( tylko scierwo moze w czyms takim chodzic ) w tego typu koszulkach sie pojawi w Warszawie, a tak ich ugoscimy ze sie zesraja na kolorowo.
PS: Pozdrowienia dla pismakow ktorzy czytaja tego typu fora, macie o czym pisac.
BDTR.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|