Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17437
Stary 31.05.2012, 19:05
Moze i My jako kibice mamy wyjebane na Euro, ale na takie cos nie bedzie pozwolenia. Niech no tylko ruskie scierwo ( tylko scierwo moze w czyms takim chodzic ) w tego typu koszulkach sie pojawi w Warszawie, a tak ich ugoscimy ze sie zesraja na kolorowo.


PS: Pozdrowienia dla pismakow ktorzy czytaja tego typu fora, macie o czym pisac.

BDTR.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie