fialo napisał(a):

|
Hmm.. ściąganie podstarzałych kolegów z dawnych lat, wypożyczenia z astronomicznymi kwotami wykupu (typowie dzialanie na jeden sezon), odpuszczanie utalentowanej młodzieży (vide sprawa Lucasa, którego Valckx nawet nie próbował zatrzymać, kiedy zgłosiło się po niego PSV - podobno taka "kolej rzeczy"), podpisywanie kontraktów ponad możliwości finansowe, kompletne zlanie polskiego rynku na rzecz współpracy z wybranymi menedżerami, etc., etc.
|
fialo napisał(a):

Po chuju spójna ta wizja, jak dla mnie to synonim chaosu, działanie na teraz, bez żadnego pomyślunku o przyszłości. I tego oczekuje od Bednarza - stworzenia drużyny perspektywicznej, za niezbyt dużą kasę - to na pewno wyzwanie, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale daleki jestem od siania defetyzmu
I zgadzam się z mr_kwolf - obwinianie JB za tragiczną wiosnę to oznaka choroby psychicznej, ewentualnie działanie SUV (Syndromu Uwielbienia Valckxa).
|
Pleciesz trzy po trzy, 3 transfery gotówkowe, (Melison, Genkow i Jovanović) i wszystkie całkiem, niezłe, wypożyczenia to konieczność, a polityka pod szybki wynik, to akurat broszka sponsora i taki jego prikaz.
Co do Lukasa to niby jak go miał zatrzymać, zamknąć na klucz !? Ot zwyczajnie można porównać szkolenie w PSV i w Wiśle młodzieży i temat upada. Stan wprowadził profesjonalizm, transfery gotowe na czas, zbudował sięć skautingu, szkoda jedynie że mógł pracować długofalowo, jak ktoś tego nie widzi ślepy jak kret i tyle.
Fakty typu MP2011 w pół roku i najlepszy wynik w europejskich pucharach są dość oczywiste i realne. Cóż, jednak jak ktoś jest ślepy na fakty...
A wpływ Probierza i Bednarza (choć w różnym stopniu) na 7 miejsce w lidze jest ewidentny i dyskusja na ten temat jest akurat jałowa.
____________
PS.
szprotson, poziom Twoich wypowiedzi jest tak dziecinny że szkoda mi czasu na odpowiadanie , jak piszesz bzdury i sam nie wiesz co piszesz to sam sie eliminujesz jako rozmówca. Co do Twoich insynuacji to cóż nie będę sie zniżał do Twojego nędznego poziomu, żegnam i bez odbioru.