Kocur napisał(a):

Po pierwsze słusznie rozumujesz że jest to ironia bo wiadomo że jest wręcz przeciwnie.
Po drugie - żadne 3 ekipy !! Instrumenty prawne są a sprawa została załatwiona tu i teraz przez obecny rząd.
EDIT: Rozumiem że noszenie swastyki też jest ok dopóki się tego nie promuje ... o ..kwa
|
" Gwarancję dla UEFA, że Polska nie opodatkuje jakichkolwiek przychodów uzyskanych w związku z
organizacją turnieju – od dochodów piłkarzy, sędziów, trenerów po członków sztabu medycznego drużyn – podpisała w maju 2006 r. ówczesna minister finansów w rządzie Jarosława Kaczyńskiego Zyta Gilowska. Nasz kraj zrezygnował też z podatku za dywidendy, z opłat serwisowych, opłat licencyjnych, dystrybucyjnych oraz opodatkowania przychodów i dochodów UEFA, w szczególności z wynagrodzenia (w gotówce lub w naturze) płacone UEFA w związku ze sprzedażą praw marketingowych, medialnych i innych praw handlowych związanych z UEFA EURO 2012"
http://www.rp.pl/artykul/869104,8845...-UEFA.html?p=1
Mijasz sie z prawdą Kocur a ,ze jestes nieobiektywny to już nie wkleiłeś dalszej częśi artykułu