Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków
Offline
#
1482
31.05.2012, 17:57
Tak jeszcze w kwestii nowego diablo.. Gra super, ale jakość serwerów jest tak niska że nawet rów mariański by ją przykrył... ;/
Amptiq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Amptiq
Znajdź inne posty napisane przez Amptiq