Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17430
Stary 31.05.2012, 17:31
Po pierwsze słusznie rozumujesz że jest to ironia bo wiadomo że jest wręcz przeciwnie.

Po drugie - żadne 3 ekipy !! Instrumenty prawne są a sprawa została załatwiona tu i teraz przez obecny rząd.


EDIT: Rozumiem że noszenie swastyki też jest ok dopóki się tego nie promuje ... o ..kwa


edit2: Faktycznie rano artykuł miał 3 linijki - potem dorzucili resztę.
Ostatnio edytowane przez Kocur : 31.05.2012 o godz. 21:42.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE