Po pierwsze słusznie rozumujesz że jest to ironia bo wiadomo że jest wręcz przeciwnie.
Po drugie - żadne 3 ekipy !! Instrumenty prawne są a sprawa została załatwiona tu i teraz przez obecny rząd.
EDIT: Rozumiem że noszenie swastyki też jest ok dopóki się tego nie promuje ... o ..kwa
edit2: Faktycznie rano artykuł miał 3 linijki - potem dorzucili resztę.