|
Jeśli przebudowa Wisły ma być finansowana przez pozbycie się Genkova i Meliksona to niestety ale jesteśmy w czarnej dupie. Co jak co ale nie powinniśmy oddawać jednych z niewielu zawodników na poziomie, którch posiadamy. Naprawdę kompletnie nie rozumiem co się dzieje teraz naszym klubie, to jakiś sen wariata.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|